Okna PCV – poznaj ofertę

Okna wykonane z PCV, chociaż nigdy nie dorównają klasie oknom drewnianym, są od nich zdecydowanie tańsze. Współcześnie oferta okien plastikowych jest bardzo bogata i obejmuje produkty spełniające najbardziej wymagające normy energooszczędności. Oferujemy okna PCV na profilach Veka oraz Ideal.

Okna PCV w kolorze szary bazaltowy - Tokarczyk Kraków

Okna PCV – kolory

Dokonując wyboru okien, często kierujemy się kryterium naturalnego wyglądu lub dopasowania do elewacji budynku. W przypadku okien PCV mamy niemal nieograniczone możliwości. Możemy zamówić zarówno tradycyjne okna białe, kolorowe, jak i w okleinie drewnopodobnej, dzięki czemu bez trudu wpasują się w każdy trend.

Montaż okien PCV Ideal 8000 - Okna i drzwi Tokarczyk Małopolska

Jakie okna plastikowe wybrać?

Przed zamówieniem okien PCV czeka nas podjęcie decyzji dotyczących ich parametrów, kolorów, kształtów i funkcjonalności.

  • Obecnie najpopularniejsze i najbardziej ekonomiczne, czyli energooszczędne są okna o profilach 5- i 6-komorowych, zapewniające jak najmniejsze straty ciepła.
  • Klienci najchętniej wybierają pakiety 3-szybowe, choć 2-szybowe nadal są w obiegu i również sprawdzają się w odpowiednich warunkach. Nasi partnerzy oferują okna o profilach wzmacnianych stalą.
  • Okna PCV mogą posiadać jedną lub kilka kwater, ze stałymi i ruchomymi słupkami; stałe, rozwieralne, uchylne i rozwieralno-uchylne.
  • Możemy wybrać zarówno zaokrąglony, jak i klasyczny kształt profili.
  • Kwestia kolorów i doboru klamek to już sprawy kosmetyczne.

Okna PCV nietypowe - FHU Tokarczyk

FHU Tokarczyk oferuje zarówno klasyczny, jak i ciepły montaż okien PCV, zapewniając taśmy paroszczelne i paroprzepuszczalne najwyższej jakości. Ciepły montaż pomaga zmniejszyć koszty ogrzewania i poprawić mikroklimat pomieszczeń.


Poszukujesz okien PCV i chcesz poznać ofertę? Kliknij tutaj i skontaktuj się z nami poprzez formularz.

Obejrzyj nasze realizacje – efekty montaży okien PCV: