INNE – ROLETY, BRAMY, NAKŁADKI, PLISY

Oprócz okien i drzwi, w naszej ofercie znajdziesz też rolety, bramy, plisy czy nakładki renowacyjne. Dzięki temu wyposażysz swój dom lub mieszkanie w niezbędne elementy stolarki w jednym miejscu.


NAKŁADKI ALUMINIOWE

Aluminiowe nakładki na okna drewniane są sposobem nie tylko na wizualną metamorfozę stolarki, ale też jej ochronę przed czynnikami atmosferycznymi i uszkodzeniami mechanicznymi. Pełnią również funkcję maskującą defekty już powstałe na oknach.

KLIKNIJ TUTAJ I SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


Nakładki alu na okno - FHU Tokarczyk

BRAMY GARAŻOWE

Segmentowe bramy podnoszone ręcznie lub automatycznie zapewniają bezpieczeństwo dla Twojego samochodu i sprzętów, które trzymasz w garażu. Dopasujemy kolor do drzwi, okien czy elementów elewacji i zapewnimy profesjonalny montaż.

KLIKNIJ I OBEJRZYJ NASZE REALIZACJE


Brama podnoszona automatycznie - FHU Tokarczyk

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Ochrona domu przed nieproszonymi gośćmi, hałasem, a nawet owadami, ale też zabezpieczenie okien przed działaniem wiatru, mrozu, promieni słonecznych i wilgoci to główna funkcja rolet. Sprawdź naszą ofertę na rolety zewnętrzne.

KLIKNIJ TUTAJ I SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


Rolety zewnętrzne - Okna i drzwi Tokarczyk

PLISY OKIENNE

Plisy na okna to forma żaluzji, których montaż jest mniej inwazyjny. Wykonane z tkaniny odpornej na zabrudzenia są łatwe w demontażu, utrzymaniu czystości i nie obciążają okien. Ich zalety to m.in. dwukierunkowy system przesuwania, nowoczesny wygląd, niska cena i różnorodność wzorów.

KLIKNIJ TUTAJ I SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


Żaluzje plisowane - FHU Tokarczyk

OKIENNICE

Drewniane okiennice mogą być zarówno funkcjonalnym dodatkiem do urody drewnianego domu, jak i nowoczesnego budynku. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb, życzeń i wyobraźni klienta.

KLIKNIJ TUTAJ I POZNAJ SZCZEGÓŁYDREWNIANE SUFITY

Sufit z postarzanych desek stał się prawdziwym przebojem. Trójwymiarowa faktura drewna, dowolna barwa i efekt starej deski robią furorę w domach jednorodzinnych, pensjonatach i mieszkaniach w każdym stylu.

KLIKNIJ TUTAJ I SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


Sufit drewniany ze świerkowych desek postarzanych - FHU Tokarczyk


Jeśli interesuje Cię nasza oferta, kliknij tutaj
i skontaktuj się z nami poprzez formularz.