montaż wielkogabarytowych okien pcv

Właściciele tego domu z pewnością nie będą mogli narzekać na brak światła. Ogromne połacie szyb w antracytowych ramach zapewnią im doskonałe doświetlenie wnętrz i modny design. Niedawno temu zrealizowaliśmy zlecenie na montaż wielkogabarytowych okien PCV.

Okna plastikowe - producent i montaż - FHU Tokarczyk

Jakie zalety mają duże okna PCV?

Bardzo często nasi klienci mają obawy przed dużą utratą ciepła w związku z zamówieniem okien PCV o niestandardowej powierzchni. W tym przypadku nie było o tym mowy. Dom stoi w dobrze nasłonecznionym miejscu, a zastosowane profile polepszają termikę okien.

Okna PCV wielkogabarytowe - FHU Tokarczyk

Wielkogabarytowe okna PCV to więcej ciepła ze słońca

Naturalne światło oświetla wnętrza dłużej niż w przypadku mniejszych okien, co pozwala zaoszczędzić na energii elektrycznej. Poza tym widoki rekompensują wszystko. Poza tym, coraz więcej osób, które decydują się na budowę domu energooszczędnego lub pasywnego, wybiera okna o dużej powierzchni. W komplecie z rekuperacją oraz ekologicznym źródłem ogrzewania, okna o znacznych wymiarach przyczyniają się do obniżenia rachunków za ogrzewanie budynku.

Okna PCV - ciepły montaż - FHU Tokarczyk

Wielkogabarytowe okna PCV – zalety dla domu

Optyczne powiększenie wnętrza za pomocą dużych okien ma również niebagatelne znaczenie dla osób, które cenią sobie wygodną i niczym nieskrępowaną przestrzeń. Dzięki niestandardowym oknom zyskujemy też wrażenie przytulności oraz integracji z naturą, znajdującą się tuż za wielką szybą.

Montaż okien PCV w domu jednorodzinnym - FHU Tokarczyk

Poszukujesz okien PCV i chcesz poznać ofertę? Kliknij tutaj i skontaktuj się z nami poprzez formularz.