POZNAJ OFERTĘ OKIEN

Okna plastikowe, drewniane czy drewniano-aluminiowe? Ile kosztują okna łukowe? Czy wybrać pakiet 5- czy 6-szybowy? Co oznacza profil 6-komorowy i jakie są parametry izolacyjności cieplnej takiego okna? Jakie okna balkonowe wybrać – rozwieralne, rozwieralno-uchylne czy przesuwne?


Kliknij, aby poznać nasze produkty:


Dom z dużymi przeszkleniami - FHU Tokarczyk Kraków

Zakup okien do decyzja na wiele lat. Wiąże się ona z niemałym wydatkiem, dlatego musi być poprzedzona dokładną analizą naszych potrzeb i wymagań. Obecnie na rynku są dostępne okna wykonane zarówno z tworzyw naturalnych, jak i sztucznych. Ceniący bliskość natury i szlachetne piękno wybierają zazwyczaj drewniane okna, produkowane w niemal każdych wymiarach i kształtach. Okna PCV to wersja bardziej ekonomiczna, a ich oferta jest coraz szersza i obejmuje produkty w dowolnych konfiguracjach kolorystycznych, np. białe od wewnątrz i drewnopodobne od zewnątrz. Okna drewniano-aluminiowe doceniają koneserzy stylu i osoby, dla których trwałość i piękno produktu jest najważniejsza.

Okna drewno-alu profil Classis Quadrat FB - Tokarczyk Małopolska

Oferujemy doradztwo w zakresie wyboru produktu spełniającego Twoje wymagania i odpowiadającego Twoim potrzebom. Odpowiemy na pytanie o to, jakie okna wybrać. Bierzemy pod uwagę wszystkie czynniki, które decydują o wyborze okien, a więc rodzaj, sposób otwierania, typ profilu, kwestie energooszczędności, wzór, kolor i fakturę, cenę, renomę producenta, materiał i dostępność dodatkowych akcesoriów.


Jeśli interesuje Cię nasza oferta i chcesz zapytać o szczegóły, kliknij tutaj i skontaktuj się z nami poprzez formularz.


Nasi producenci i partnerzy: