ROLETY ZINTEGROWANE Z MOSKITIERAMI

Współczesne okiennice, czyli rolety, pełnią szereg ważnych funkcji, dlatego stale zyskują na popularności. Jednym z rodzajów rolet są rolety zewnętrzne natynkowe zintegrowane z moskitierami, na które zdecydowali się nasi klienci.

Rolety zewnętrzne zintegrowane z moskitierami - Okna i drzwi Tokarczyk

Rolety zintegrowane z moskitierami w kolorze antracytu

Antracyt wciąż jest na topie jako barwa, która pasuje do każdego koloru elewacji, dachu i innych elementów budynku. Eleganckie antracytowe rolety zewnętrzne natynkowe stanowią ozdobę domu. W ofercie znajdziecie rolety w ponad 50 kolorach, zarówno kryjących, jak i z wzorem imitującym drewno, z usłojeniem ustawionym pionowo lub poziomo.

Kasety rolet zewnętrznych - FHU Tokarczyk

Czym są rolety zewnętrzne w systemie natynkowym?

System natynkowy stosuje się w istniejących już budynkach, dlatego można go zamontować w każdym momencie. Skrzynkę instaluje się do ściany lub wnęki okiennej/drzwiowej. Nasi klienci wybrali skrzynkę kwadratową, ale w ofercie znaleźć można również skrzynki owalne i półowalne

Roleta w systemie natynkowym - FHU Tokarczyk

Rolety adaptacyjne – natynkowe: zalety

Rolety w systemie adaptacyjnym są popularne zarówno wśród właścicieli domów, jak i użytkujących lokale usługowe czy sprzedażowe oraz zakłady produkcyjne. Stanowią doskonalą alternatywę dla drzwi w przypadku stoisk handlowych czy sklepów. Rolety automatyczne są niezwykle wygodne. Zamykamy je i otwieramy za pomocą ręcznego mechanizmu umieszczonego przy oknie.

Moskitiera zintegrowana z roletą - FHU Tokarczyk

Jakie funkcje spełniają rolety zewnętrzne?

Ochrona domu przed nieproszonymi gośćmi, ale też zabezpieczenie okien przed działaniem wiatru, mrozu, promieni słonecznych i wilgoci to główna funkcja rolet zewnętrznych. Ponadto rolety doskonale tłumią hałasy z wewnątrz i nie przepuszczają tych z zewnątrz.

Rolety zintegrowane z moskitierami - montaż Tokarczyk Kraków

Rolety zewnętrzne z moskitierami – kompletne rozwiązanie

Ciekawą opcją jest połączenie rolet z moskitierami na wymiar. Rolety zintegrowane z moskitierami dodatkowo zapobiegają przedostawaniu się do domu komarów, much i innych owadów. Specjalny mechanizm zamontowany na szpalecie okiennej, pozwala sterować funkcją otwierania i zamykania moskitiery.

Mechanizm opuszczania rolet zintegrowanych z moskitierami - montaż FHU Tokarczyk

Jakie kolory rolet zintegrowanych z moskitierami są dostępne w ofercie FHU TOKARCZYK?


Poszukujesz rolet i chcesz poznać oferty renomowanych polskich producentów? Kliknij tutaj i skontaktuj się z nami poprzez formularz.


Montaż rolet zintegrowanych z moskitierami - FHU Tokarczyk

One Reply to “Rolety zintegrowane z moskitierami”

Comments are closed.