ROLETY Z MOSKITIERAMI

Współczesne okiennice, czyli rolety, pełnią szereg ważnych funkcji, dlatego stale zyskują na popularności. Jednym z rodzajów rolet są rolety zewnętrzne natynkowe, na które zdecydowali się nasi klienci.

Rolety zewnętrzne - Okna i drzwi Tokarczyk

Antracyt wciąż jest na topie jako barwa, która pasuje do każdego koloru elewacji, dachu i innych elementów budynku. Eleganckie antracytowe rolety zewnętrzne natynkowe stanowią ozdobę domu. W ofercie znajdziecie rolety w ponad 50 kolorach, zarówno kryjących, jak i z wzorem imitującym drewno, z usłojeniem ustawionym pionowo lub poziomo.

Kasety rolet zewnętrznych - FHU Tokarczyk

System natynkowy stosuje się w istniejących już budynkach, dlatego można go zamontować w każdym momencie. Skrzynkę instaluje się do ściany lub wnęki okiennej/drzwiowej. Nasi klienci wybrali skrzynkę kwadratową, ale w ofercie znaleźć można również skrzynki owalne i półowalne

Roleta w systemie natynkowym - FHU Tokarczyk

Rolety w systemie adaptacyjnym są popularne zarówno wśród właścicieli domów, jak i użytkujących lokale usługowe czy sprzedażowe oraz zakłady produkcyjne. Stanowią doskonalą alternatywę dla drzwi w przypadku stoisk handlowych czy sklepów. Rolety automatyczne są niezwykle wygodne. Zamykamy je i otwieramy za pomocą ręcznego mechanizmu umieszczonego przy oknie.. 

Moskitiera zintegrowana z roletą - FHU Tokarczyk

Ochrona domu przed nieproszonymi gośćmi, ale też zabezpieczenie okien przed działaniem wiatru, mrozu, promieni słonecznych i wilgoci to główna funkcja rolet. Ponadto rolety doskonale tłumią hałasy z wewnątrz i nie przepuszczają tych z zewnątrz.

Roleta z moskitierą - montaż Tokarczyk

Ciekawą opcją jest połączenie rolet z moskitierami. Zintegrowane rolety dodatkowo zapobiegają przedostawaniu się do domu komarów, much i innych owadów. Specjalny mechanizm zamontowany na szpalecie okiennej, pozwala sterować funkcją otwierania i zamykania moskitiery.

Mechanizm opuszczania rolety z moskitierą - montaż FHU Tokarczyk

Poszukujesz rolet i chcesz poznać oferty renomowanych polskich producentów? Kliknij tutaj i skontaktuj się z nami poprzez formularz.

Montaż rolet zintegrowanych - FHU Tokarczyk