Najpierw pasja, potem praca

FHU TOKARCZYK

Czasem hobby to nie wszystko. Potrzeba wielu lat ciężkiej pracy, nauki na błędach, doświadczania i słuchania rad mądrzejszych. Historia marki Tokarczyk sięga 20 lat wstecz. Hobby zamienia się w zdobywanie wiedzy i szlifowanie umiejętności.

Mój pierwszy własnoręcznie zrobiony taboret stoi do dziś w rodzinnym domu. Praktyka zawodowa, nauka stolarskiego fachu i praca w prawdziwym zakładzie dają coraz większą satysfakcję. W końcu można się nazwać prawdziwym stolarzem.

Kilkanaście lat pracy w stolarni, obserwacja kolegów po fachu i chęć stworzenia czegoś naprawdę własnego owocują powstaniem marki, której główną dewizą jest ułatwianie ludziom przejścia przez często problematyczne kwestie remontów, budów i zmian. Bezbolesny montaż, dokładność, doradztwo wprost od fachowca i prawdziwego rzemieślnika – z tego chcemy być dumni.

Zadzwoń, 604 427 872
Adam Tokarczyk

Co możemy dla Ciebie zrobić?
Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę.

Chcę zamówić*

Clear selection

Interesuje mnie zakup:*

Clear selection

Czy masz już upatrzony model/producenta okien/drzwi? A może chcesz podzielić się z nami swoimi upodobaniami/uwagami? Podaj nam informacje o swoich preferencjach. *

Clear selection

Twoja lokalizacja - miejscowość*

Clear selection

Zostaw swój adres e-mail, na który wyślemy ofertę 🙂*

Clear selection

KLAUZULA INFORMACYJNA*

Wypełniając i wysyłając niniejszy formularz oświadczasz, że zapoznałaś/eś się z treścią klauzuli informacyjnej, dostępnej TUTAJ.

Clear selection