Energooszczędne okna PCV profil Veka Softline 82 MD


Przed Wami kolejny dowód na to, jak łatwo pogodzić zamiłowanie do naturalnych barw i faktur z ekonomicznym podejściem do budowy i aranżacji przestrzeni do życia. Energooszczędne okna PCV Veka w kolorze sosna górska będzie można podziwiać w całej okazałości dopiero po ukończeniu budowy.. Ale już teraz pokazujemy Wam efekty naszej pracy – montażu okien w nowym uroczym domu jednorodzinnym.

Okna Veka Softline 82 D - Okna i drzwi Tokarczyk Małopolska

Energooszczędne okna: mniejsze zużycie prądu

Wybierając najlepsze okna plastikowe do nowego domu coraz częściej decydujecie się na produkty spełniające najwyższe standardy energooszczędności. Bierzecie pod uwagę nie tylko dbałość o własne finanse, ale też o środowisko naturalne. Bowiem mniejsza utrata ciepła przez okno, to mniejsze zużycie energii na ogrzanie domu.

Montaż okien PCV Veka 82 D - Tokarczyk Kraków

Okna Veka 82 MD: dane techniczne

Okna na profilu Veka Softline 82 MD należą do najwyższej klasy profili okiennych – klasy A. Mają więc grubość ścianek równą 3 mm, co zapewnia im stabilność, odporność na uszkodzenia mechaniczne, pękanie i działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Taka grubość ścianek przekłada się również na wysoką izolację akustyczną i cieplną.

Okna plastikowe na profilu Veka 82 D - FHU Tokarczyk Kraków

Aby w pełni zagwarantować najlepsze parametry okien, producent zastosował 7-komorowy system w ramie i 6 komór w skrzydle. System został też wzmocniony stalowymi profilami. Ponadto w oknie umieszczono dodatkową uszczelkę, zbliżoną kolorem do profilu, aby maksymalnie podnieść walory estetyczne.

Okna PCV kolor sosna górska - Tokarczyk Małopolska

Energooszczędne okna Veka: jakie kolory?

Okna PCV Veka występują w kilkudziesięciu wariantach kolorystycznych. Mamy do wyboru pokrycia drewnopodobne, gładkie, a nawet imitujące metal. Naszym klientom do gustu przypadła sosna górska – okleina stylizowana na naturalne drewno o jasnej i pełnej świeżości barwie. Zastosowano ją zarówno od strony zewnętrznej, jak i wewnętrznej, dzięki czemu okna plastikowe wyglądają jak okna drewniane. 

Montaż okien Veka Softline - FHU Tokarczyk Małopolska

Okna energooszczędne PCV: nietypowe kształty i wymiary

Profil Softline 82 MD charakteryzuje się dużą plastycznością, można z nich więc wyprodukować okna o każdym kształcie i rozmiarze, m.in. duże okna tarasowe, małe okna typu fix czy okna łukowe. 

Okna PCV drewnopodobne - montaż FHU Tokarczyk Małopolska

Poszukujesz okien i chcesz poznać oferty renomowanych polskich producentów? Kliknij tutaj i skontaktuj się z nami poprzez formularz.