JAKIE DRZWI WYBRAĆ?

Drzwi zewnętrze czy wewnętrzne? Drewniane, metalowe, PCV czy jeszcze inne? Jakie drzwi wybrać do mieszkania, a jakie do domu? Czy wybrać przeszklenia z szybą mleczną czy lustrem weneckim? Czym różnią się drzwi ramiakowe od płycinowych? Czy budżetowe drzwi z marketu to dobre rozwiązanie?


Kliknij, aby poznać nasze produkty:


Pomagamy w wyborze najlepszych drzwi

Oferujemy doradztwo w zakresie wyboru produktu spełniającego Twoje wymagania i odpowiadającego Twoim potrzebom. Bierzemy pod uwagę wszystkie czynniki, które decydują o wyborze drzwi, a więc rodzaj, sposób otwierania, typ ościeżnicy, wzór, obecność przeszkleń i elementów dekoracyjnych, cenę, renomę producenta, materiał i dostępność dodatkowych akcesoriów.


Wiesz, czy nie wiesz, jaki drzwi wybrać?

Naszą ofertę kierujemy do tych, którzy mają już upatrzony model drzwi lub chociaż wyobrażenie o tym, jak powinny wyglądać. Jesteśmy też dla tych, którzy budując dom lub remontując mieszkanie, szukają najlepszego rozwiązania i potrzebują profesjonalnej porady.

Drzwi dwuskrzydłowe ze szprosami - Okna i drzwi Tokarczyk Małopolska

Jeśli interesuje Cię nasza oferta i chcesz zapytać o szczegóły, kliknij tutaj i skontaktuj się z nami poprzez formularz.


Nasi producenci