OKNA DREWNIANE OD RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW

Okna wykonane z drewna są droższe niż okna plastikowe. Wymagają też odpowiedniej pielęgnacji, a po latach także i renowacji. Co więc sprawia, że dla wielu mają zdecydowaną przewagę nad oknami PCV? Jakie są zalety okien z naturalnych materiałów? Dlaczego warto przeanalizować plusy okien drewnianych od producenta?

Okno drewniane dwuskrzydłowe pasywne - FHU Tokarczyk Kraków

Dlaczego warto zamówić drewniane okna?

Okna z drewna są ponadczasowe. Nigdy nie wychodzą z mody, gdyż ich klasa i elegancja nie mają sobie równych. Ciepłe, ekologiczne materiały, odpowiednia impregnacja i stylowe wykończenie zapewniają drewnianym oknom oryginalny wygląd i funkcjonalność. Współpracujemy z kilkoma zakładami stolarskimi i oferujemy tylko okna drewniane od renomowanych producenta.

Okna łukowe, szprosy - okna drewniane FHU Tokarczyk

Jeśli chodzi o kształt okien, to drewno nie daje żadnych ograniczeń. Nasi producenci są w stanie wykonać okna dopasowane do każdego stylu architektonicznego i na miarę potrzeb najbardziej wybrednych gustów. Ograniczenia nie stanowi także kolor okna. Możemy wybrać odcień z palety farb kryjących lub półtransparentnych, w zależności od tego, czy chcemy uwidocznić, czy zasłonić usłojenie drewna.

Drewniane okna balkonowe - Okna i drzwi Tokarczyk Kraków

Jakie okna drewniane znajdziesz w ofercie FHU Tokarczyk?

  • o profilu od 68 do 92 mm – aby najlepiej dopasować parametry cieplne do Twoich preferencji,
  • w pakiecie 2- i 3-szybowym,
  • wykonane z drewna sosnowego, dębowego, mahoniowego i meranti,
  • o dowolnych kształtach i wymiarach.

Drewniane okna z okiennicami - FHU TOKARCZYK

Obejrzyj nasze realizacje – okna drewniane z oferty FHU Tokarczyk:


Jeśli interesuje Cię nasza oferta i chcesz zapytać o okna drewniane prosto od producenta, kliknij tutaj i skontaktuj się z nami poprzez formularz.