DRZWI WEWNĘTRZNE

Przechodząc z pokoju do kuchni, z łazienki do sypialni czy też z salonu na korytarz, nie zwracamy uwagi na to, jak często otwieramy i zamykamy drzwi. Odruchowo naciskamy klamkę, przekręcamy klucz w zamku, ciągniemy, pchamy lub przesuwamy skrzydło drzwi. Wcześniej jednak musimy zadać sobie pytanie, jakie drzwi wewnętrzne wybrać?

Drzwi wewnętrzne – jakie wybrać?

Idealne drzwi to właśnie takie, które funkcjonują bez żadnych przeszkód, praktycznie niezauważalnie, towarzysząc nam w codziennym życiu. Mają nam także dawać na co dzień komfort, poczucie bezpieczeństwa, zapewniać intymność i stanowić granicę między pomieszczeniami. Świetnie, jeśli są też ładne i pasują zarówno do naszego wnętrza, jak i gustu. U nas znajdziecie takie drzwi – tego jesteśmy pewni 🙂


Oferta drzwi wewnętrznych:


Szeroka paleta drzwi wewnętrznych pozwala na dopasowanie ich stylu do naszych upodobań. Możemy wybrać drzwi przylgowe i bezprzylgowe, w ościeżnicy stałej lub regulowanej, jedno– i dwuskrzydłowe, otwierane lub w systemie przesuwnym. Do wyboru mamy kilkaset modeli, każdy dostępny w kilku lub kilkunastu kolorach. Oferujemy zarówno drzwi pokojowe, jak i drzwi łazienkowe z podcięciem, kratką lub tunelami wentylacyjnymi. Ten sam wariant drzwi może występować z dowolną konfiguracją przeszkleń, w zależności od pomieszczenia, do którego chcemy je dopasować. Aby zapewnić dodatkową jasność pomieszczeń, do każdych drzwi możemy również zamontować naświetla.


Kliknij w obrazek, aby obejrzeć przykłady naszych realizacji

Drzwi wewnętrzne - porównaj oferty wielu producentów w jednym miejscu - FHU Tokarczyk


Jeśli interesuje Cię nasza oferta i chcesz zapytać o szczegóły, kliknij tutaj i skontaktuj się z nami poprzez formularz.


Nasi producenci