BIAŁE DRZWI BEZPRZYLGOWE

Nowoczesne i minimalistyczne – tak najkrócej można scharakteryzować białe drzwi bezprzylgowe, czyli takie, które po zamknięciu licują się z ościeżnicą. Osiągamy dzięki temu efekt optycznego powiększenia powierzchni podłogi. Kolejną zaletą jest sprawienie, że zawiasy stają się niewidoczne.

Drzwi bezprzylgowe białe Vivento - FHU Tokarczyk

Z czego składają się drzwi bezprzylgowe Vivento?

Kolekcja Basic firmy Vivento to drzwi płytowe. Ramiak z płyty MDF został pokryty powierzchnią z płyty HDF, natomiast jako wypełnienie zastosowano warstwę stabilizującą, tzw. plaster miodu. Zapewnia to funkcjonalność i wytrzymałość. Ponadczasowy, gładki model Standard 01 doskonale wkomponowuje się w każdy styl wnętrza.

Drzwi Vivento Basic Standard 01 - FHU Tokarczyk

Jakie pokrycie mają skrzydła drzwiowe Vivento?

Właściciel tego nowego mieszkania zdecydował się na kolor biały mat, ale model Standard 01 występuje w aż 41 kolorach dostępnych w ramach 5 rodzajów pokryć. Daje to więc ogromny wachlarz możliwości personalizacji. Okleina CLPL to to fornir syntetyczny pokryty żywicą melaminowo-akrylowo-poliuretanową, imitujący rysunek drewna. Akurat w przypadku koloru biały mat tego rysunku nie widać, za to ta okleina jest bardzo odporna na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne i działanie światła słonecznego. Szczególnie spodobał nam się także dobór czarnych klamek 🙂

Białe drzwi bezprzylgowe Vivento - FHU Tokarczyk

Białe drzwi i ciemne ściany: duet idealny!

Klient firmy ABC Drzwi Okna, na zlecenie której montowaliśmy białe drzwi bezprzylgowe Vivento, w swoim mieszkaniu zastosował niecodzienną grę kolorów. Odważnie postawił na ciemne ściany i jasne drzwi, uzyskując oryginalny i niezwykle elegancki efekt.

Montaż drzwi białych bezprzylgowych - FHU Tokarczyk

Drzwi bezprzylgowe to uniwersalna elegancja

Wewnętrzne drzwi bezprzylgowe Basic Standard 01 w kolorze białym doskonale sprawdzają się zarówno w przestrzeni domowej, jak i biurowej. Trzeba przyznać, że właściciel tego mieszkania dokonał bardzo dobrego wyboru, dopasowując gładkie powierzchnie skrzydeł i ościeżnic do chłodnej i surowej stylistyki pomieszczeń.

Wewnętrzne drzwi bezprzylgowe - FHU Tokarczyk

Poszukujesz drzwi wewnętrznych i chcesz poznać ofertę? Kliknij tutaj i skontaktuj się z nami poprzez formularz.