Białe drzwi wewnętrzne Daglezja z czarnymi klamkami

Black&white – ponadczasowe połączenie najjaśniejszej i najciemniejszej z barw od zawsze było synonimem elegancji. Wyjątkowa harmonia, klasa i ponadczasowość – tak można opisać efekt, jaki dają białe drzwi wewnętrzne z czarnymi klamkami.

Montaż drzwi Daglezja - Tokarczyk Kraków

Drzwi wewnętrzne Daglezja: konstrukcja ramiakowa

Skrzydła Daglezja firmy Erkado to drzwi wewnętrzne o konstrukcji ramiakowej z szerokimi poprzeczkami. Wypełnienie mogą stanowić zarówno same panele z płyty HDF, jak również przeszklenia w wybranych miejscach. Producent daje nam w sumie aż osiem opcji do wyboru, a każdy w 24 wariantach kolorystycznych w ramach 3 rodzajów pokryć. Są nimi okleina greko, która charakteryzuje się przede wszystkim efektownym wykończeniem, CPL, następnie wysoce odporna na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne oraz premium, łącząca cechy obu wyżej wymienionych.

Drzwi wewnętrzne Erkado - FHU Tokarczyk Małopolska

Różne odcienie bieli drzwi wewnętrznych Erkado

Nasi klienci wybrali kolor biały greko, czyli biel złamaną delikatną szarością. Jest to okleina gładka, która w istocie bardzo wiarygodnie imituje powierzchnię malowaną. Warto wspomnieć, że firma Erkado wprowadziła niedawno pokrycia z powłoką AntiFinger. Jej zadaniem jest ograniczenie widoczności śladów po odciskach palców i innych zabrudzeń związanych z codziennym użytkowaniem.

Drzwi Erkado Daglezja - montaż FHU Tokarczyk Małopolska

Drzwi zamontowane u naszych klientów to wariant nr 3, który posiada 3 szyby hartowane mleczne w górnej części skrzydeł. Zastosowano tu oczywiście bezramkowe szklenie na wpust, efektowne i bezpieczne.

Drzwi Daglezja białe - FHU Tokarczyk Kraków

Skrzydła Erkado: jaka ościeżnica?

Skrzydła przylgowe osadzone są w ościeżnicach regulowanych, które dają możliwość dostosowania się do różnych grubości muru. Dzięki opaskom o szerokości 8 cm, łączonym pod kątem 45 stopni, zapewniają one niewątpliwie estetyczną oprawę drzwi z ochroną krawędzi ściany.

Białe drzwi wewnętrzne - FHU Tokarczyk Kraków

Odpowiednie okucia do drzwi ramowych

Producent zadbał o wytrzymałość i jakość drzwi także poprzez użycie odpowiednich okuć. W przypadku skrzydeł przylgowych stanowią je trzy srebrne zawiasy 2-czopowe z regulacją w płaszczyźnie poziomej. W zależności od rodzaju pomieszczenia i naszych potrzeb możemy zamówić drzwi zamykane na klucz, wkładkę patentową, zamek oszczędnościowy lub blokadę.

Białe drzwi Erkado - montaż FHU Tokarczyk Kraków

Białe drzwi wewnętrzne + czarne klamki = duet idealny

Ozdobą skrzydeł jest klamka Ibiza w kolorze czarny mat. Jest to klamka z kwadratowym szyldem dzielonym o zaostrzonych kantach. Klamka posiada specjalnie wyprofilowaną rękojeść, dzięki której zapewnia wyjątkowy komfort obsługi.

Czarna klamka Ibiza - montaż FHU Tokarczyk Małopolska

Poszukujesz drzwi wewnętrznych i chcesz poznać oferty renomowanych polskich producentów? Kliknij tutaj i skontaktuj się z nami poprzez formularz.