DRZWI WEWNĘTRZNE CENTURION MONACO

Drzwi wewnętrzne Monaco to niewątpliwie jeden z najczęściej wybieranych przez Was wzorów marki Centurion. Swoją popularność zawdzięcza z pewnością temu, że występuje w siedmiu fasonach i aż 22 kolorach w ramach dwóch klas pokryć – Extreme i Premium.

Drzwi wewnętrzne Centurion Monaco, kolor Eko, model M3 - FHU Tokarczyk

Drzwi Centurion Monaco przylgowe czy bezprzylgowe?

Drzwi Centurion Monaco możemy kupić w wersji przylgowej, bezprzylgowej i przesuwnej. Nasz klient wybrał klasyczne drzwi wewnętrzne przylgowe w ościeżnicy regulowanej, w neutralnym i przyjemnym kolorze Eko. Ta opcja pokrycia znajduje się w klasie Extreme, którą cechuje najwyższa odporność na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki swojej twardości stanowi skuteczną ochronę drzwi przed ścieraniem i uszkodzeniami mechanicznymi. Dlatego też drzwi w tej okleinie są tak chętnie montowane w budynkach użyteczności publicznej i domach rodzin z dziećmi.

Centurion Monaco - montaż w mieszkaniu prywatnym

Jakie szyby wybrać do drzwi wewnętrznych?

Szyby Super Mat zapewniają dyskrecję. Drzwi Monaco możemy zamówić w wersji z częściowym lub całkowitym przeszkleniem, ale też w pełnej zabudowie. Jednak to wersję z największą ilością szyb wybieracie najchętniej. Dzięki szkleniu Super Mat do pomieszczenia wpada duża ilość światła, a szczegóły za skrzydłem są zupełnie rozmazane.

Drzwi wewnętrzne Centurion Monaco, kolor Eko - FHU Tokarczyk

Jaka jest konstrukcja drzwi Centurion Monaco?

Drzwi wewnętrzne Centurion Monaco w pokryciu Extreme mają konstrukcję ramową w technologii Rama Soft Drewno. Składają się na nią pionowe ramiaki drewniane obłogowane cienkimi płytami HDF, a także płyciny z płyty MDF o grubości 4 mm i szklenie Super Mat. Lekkie, stabilne, a przy tym bardzo mocne drzwi to jedna z głównych zalet produktów marki Centurion, a szczególnie modelu Monaco.

Drzwi wewnętrzne Centurion Monaco, kolor Eko - FHU Tokarczyk

Poszukujesz drzwi wewnętrznych i chcesz poznać ofertę? Kliknij tutaj i skontaktuj się z nami poprzez formularz.