SZKLANE DRZWI WEWNĘTRZNE

Aby wszystko dobrze do siebie pasowało, zazwyczaj decydujemy się na jeden model drzwi w obrębie całego mieszkania lub przynajmniej jednej kondygnacji. Nie oznacza to jednak, że jest to jedyna droga do osiągnięcia harmonii we wnętrzu. Klienci firmy Lavd Team, na zlecenie której realizowaliśmy ten montaż, zdecydowali się na drzwiowy misz-masz i naszym zdaniem, zrobili to świetnie! Zobacz, jak prezentują się szklane drzwi wewnętrzne oraz bezprzylgowe drzwi ramiakowe DRE zamontowane przez ekipę FHU Tokarczyk.

Drzwi DRE Auri białe - montaż Okna i Drzwi Tokarczyk

Z czego składają się drzwi wewnętrzne DRE?

Białe drzwi wewnętrzne Auri firmy DRE należą do kategorii ramowych. Ten model charakteryzują ramiak z płyty MDF, a także szyba Decormat o grubości 4 mm oraz płaskie wstawki. Bezprzylgowe skrzydła występują oczywiście we wszystkich standardowych rozmiarach oraz z opcją podcięcia.

Drzwi Auri - montaż Tokarczyk dla Lavd Team

Drzwi Auri: jaki kolor wybrać?

Kolor drzwi Auri możemy wybierać spośród palety 22 barw i struktur. Znajdziemy w niej zarówno warianty w pokryciu jednolitym, jak również o strukturze drewna. Modele wybrane przez właścicieli mieszkania z tej realizacji to drzwi w kolorze biały mat oraz dąb vintage.

Drzwi DRE Auri białe - Okna i Drzwi Tokarczyk

Szklane drzwi: jaka ościeżnica?

Regulowane ościeżnice dają możliwość dopasowania się do różnych grubości muru, natomiast opcja bezprzylgowa wraz z minimalistycznym fasonem skrzydła zapewnia elegancki efekt. Drzwi Auri mogą być wyposażone w zamek magnetyczny na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek oszczędnościowy.

Klamka Duo - montaż Tokarczyk

Klamki do drzwi wewnętrznych

Na uwagę zasługują też detale, takie jak klamki. W tym przypadku jest to model Duo, marki Metal-Bud. Kwadratowy krótki szyld, wyprofilowana rękojeść pozbawiona ostrych krawędzi oraz połączenie dwóch kolorów tworzą niecodzienny efekt i zapewniają wygodę użytkowania. Klamka Duo występuje w 3 wariantach kolorystycznych – grafit, nikiel satyna i srebro satynowane.

Drzwi szklane - montaż Tokarczyk

Szklane drzwi wewnętrzne

Z wnętrza domu do wiatrołapu prowadzą drzwi w całości wykonane ze szkła. Wyposażone zostały w metalowe okucia i osadzone na ościeżnicy z kolekcji DRE, pasującej do drzwi w kolorze dąb vintage. Model Galla 02 to szklana tafla piaskowana o grubości 8 mm ozdobiona czterema poprzecznymi przezroczystymi paskami.


Poszukujesz drzwi wewnętrznych i chcesz poznać oferty renomowanych polskich producentów? Kliknij tutaj i skontaktuj się z nami poprzez formularz.