DRZWI WEWNĘTRZNE Z BULAJEM

Styl marynistyczny we wnętrzu mieszkalnym może być zarówno wiodącym tematem jak i dodatkiem do innej stylistyki, np. skandynawskiej czy loftowej. Firma DRE oferuje model Rivia, czyli drzwi z bulajem, który występuje w kilku wariantach. Każdy z nich posiada inne wstawki dekoracyjne, ale wszystkie świetnie do siebie pasują. I tak oto drzwi z bulajem doskonale komponują się z innymi – zobaczcie!

Drzwi wewnętrzne DRE - Okna i drzwi Tokarczyk

Z czego zbudowane są drzwi wewnętrzne z bulajem?

Drzwi płytowe Rivia posiadają ramę z drewna iglastego i wypełnienie z płyty wiórowej otworowej. W przypadku modeli ze szkleniem, np. z bulajem, możemy wybrać szybę kora biała o gubości 4 mm, szybę mleczną VSG 22.1 zespoloną bezpieczną lub szybę dekoracyjną DECORMAT, DECORMAT BRĄZ czy DECORMAT GRAFIT. Skrzydła występują zarówno w wariancie przylgowym, jak i bezprzylgowym, a także przesuwnym.

DRE Rivia - Drzwi wewnętrze - oferta FHU Tokarczyk

Drzwi DRE Rivia: warianty i kolory

Model Rivia to skrzydła białe o pokryciu matowym. Występują one ze wstawkami w aż 28 opcjach kolorystycznych. 23 z nich mają pokrycie DRE-Cell, a 5 jest w dekorze 3D. Klienci firmy ABC Drzwi Okna, na zlecenie której wykonaliśmy ten montaż, postawili na ciemny kolor z wyrazistym usłojeniem. Wybrali m.in. modele Rivia 50 (drzwi z bulajem) czy widoczne powyżej Rivia20 i Rivia30 ze szklanymi prostokącikami.

Montaż skrzydeł DRE model Rivia - FHU Tokarczyk

Trzeba przyznać, że ościeżnica w kolorze dekoracyjnych wstawek świetnie współgra z dominującym kolorem skrzydła – bielą. Dzięki tak kontrastowemu połączeniu drzwi stają się wyrazistym elementem wnętrza, ozdobą samą w sobie.

Drzwi DRE Rivia - montaż FHU Tokarczyk

Skrzydła Rivia – drzwi pokojowe i łazienkowe

Oczywiście Rivia mogą być drzwiami do każdego rodzaju pomieszczenia. Mamy możliwość zamówienia drzwi z podcięciem, tulejami lub kratką wentylacyjną i blokadą łazienkową, zamkiem magnetycznym/zasuwkowym na klucz zwykły, wkładką patentową lub zamkiem oszczędnościowym. Do wyboru mamy także szeroką gamę klamek z szyldem jedno- lub dwudzielnym.

Montaż skrzydeł wewnętrznych Rivia - realizacja FHU Tokarczyk

Poszukujesz drzwi wewnętrznych z bulajem i chcesz poznać oferty renomowanych polskich producentów? Kliknij tutaj i skontaktuj się z nami poprzez formularz.