BIAŁE DRZWI DWUSKRZYDŁOWE

Drzwi wewnętrzne podwójne - FHU TOKARCZYK Małopolska

Niektórym może wydać się już nudna, ale nie da się zaprzeczyć, że jest najbardziej uniwersalną ze wszystkich barw we wnętrzach. Szlachetna biel to kolor, który może uczynić pomieszczenie eleganckim i wytwornym lub nowoczesnym i minimalistycznym, a także dodać świeżości lub przytulności. Wszystko zależy od wybranego przez nas fasonu skrzydła i ościeżnicy. Możliwości jest całkiem sporo, a Wy wciąż kochacie białe drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe!

Drzwi dwuskrzydłowe z przeszkleniami - FHU TOKARCZYK Małopolska

Nasz klient zdecydował się na drzwi jedno- i dwuskrzydłowe, zdobione przeszkleniami lub rzeźbieniami. Dzięki zastosowaniu frezowanych opasek w pasującym wzorze ościeżnica stała się idealnym zwieńczeniem całości. Harmonijnie dobrane okucia pozwoliły na uzyskanie efektu niezwykłej dostojności przy jednoczesnym zachowaniu domowej przytulności.

Oszczędność przestrzeni gwarantuje zastosowanie tunelu ściennego i systemu przesuwnego. Przeszklone białe drzwi wewnętrzne chowane w ścianę to niesamowicie wygodne i estetyczne rozwiązanie, wybierane najchętniej w przypadku drzwi między pomieszczeniami przejściowymi lub przedpokojem i salonem. Mogą też stanowić formę podziału większego pokoju na dwa mniejsze.

Drzwi białe przesuwne - FHU TOKARCZYK Małopolska

Poszukujesz drzwi wewnętrznych i chcesz poznać ofertę? Kliknij tutaj i skontaktuj się z nami poprzez formularz.


Montaż białych drzwi wewnętrznych został wykonany na zlecenie firmy EcoDrew, producenta okien i drzwi drewnianych, z którym współpracujemy. Aby poznać pełną ofertę marki EcoDrew i otrzymać najkorzystniejszą wycenę drzwi i okien z montażem, skontaktuj się z nami: biuro@drzwitokarczyk.pl