BIAŁE DRZWI DWUSKRZYDŁOWE

Niektórym może wydać się już nudna, ale nie da się zaprzeczyć, że jest najbardziej uniwersalną ze wszystkich barw we wnętrzach. Szlachetna biel to kolor, który może uczynić pomieszczenie eleganckim i wytwornym lub nowoczesnym i minimalistycznym, a także dodać świeżości lub przytulności. Wszystko zależy od wybranego przez nas fasonu skrzydła i ościeżnicy. Możliwości jest całkiem sporo, a Wy wciąż kochacie białe drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe!

Drzwi wewnętrzne podwójne - FHU TOKARCZYK Małopolska

Białe drzwi dwuskrzydłowe z przeszkleniami i bez

Nasz klient zdecydował się na drzwi jedno- i dwuskrzydłowe, zdobione przeszkleniami lub rzeźbieniami. Dzięki zastosowaniu frezowanych opasek w pasującym wzorze ościeżnica stała się idealnym zwieńczeniem całości. Harmonijnie dobrane okucia pozwoliły na uzyskanie efektu niezwykłej dostojności przy jednoczesnym zachowaniu domowej przytulności.

Drzwi dwuskrzydłowe z przeszkleniami - FHU TOKARCZYK Małopolska

Oszczędność przestrzeni gwarantuje zastosowanie systemu przesuwnego chowanego w ścianie. Przeszklone białe drzwi wewnętrzne to niesamowicie wygodne i estetyczne rozwiązanie, wybierane najchętniej w przypadku drzwi między pomieszczeniami przejściowymi lub przedpokojem i salonem. Mogą też stanowić formę podziału większego pokoju na dwa mniejsze.

Drzwi białe przesuwne - FHU TOKARCZYK Małopolska

UWAGA: ze względu na wysokie koszty logistyczne, nie realizujemy zamówień na pojedyncze sztuki drzwi w odległości większej niż 100 km od naszej siedziby.


Montaż białych drzwi wewnętrznych został wykonany na zlecenie firmy EcoDrew, producenta okien i drzwi drewnianych, z którym współpracujemy. Aby poznać pełną ofertę marki EcoDrew i otrzymać najkorzystniejszą wycenę drzwi i okien z montażem, skontaktuj się z nami: biuro@drzwitokarczyk.pl