DRZWI WEWNĘTRZNE CENTURION VERONA

Model Verona to wewnętrzne drzwi ramowe marki Centurion, występujące w sześciu wariantach, różniących się między sobą liczbą przeszkleń. Mamy więc drzwi salonowe, pokojowe w 3 opcjach, łazienkowe, pełne, a także dwuskrzydłowe. Producent zastosował w nich poziome białe szyby matowe Satinato, dzięki którym do pomieszczenia wpada światło, ale obraz za drzwiami jest rozmazany. Idealnie nadają się zatem np. do łazienek czy sypialni.

Drzwi Centurion Verona - FHU Tokarczyk Małopolska

Drzwi Centurion Verona – okleiny i kolory

Aż dziesięć kolorów okleiny klasy Premium pozwala na indywidualny dobór drzwi do stylu mieszkania. Nasz klient wybrał model Somo, uzyskując efekt naturalnego odcienia drewna, pasującego do pozostałych elementów wystroju mieszkania.

Drzwi wewnętrzne ramiakowe - FHU Tokarczyk Małopolska

Drzwi wewnętrzne Verona – jaka ościeżnica?

Drzwi wewnętrzne przylgowe marki Centurion zamontowaliśmy w ościeżnicach regulowanych. Stanowią one bardzo praktyczne rozwiązane, gdyż możemy dopasować się do każdej grubości muru. Opaski, będące elementem ościeżnicy, estetycznie okalają drzwi, zabezpieczając narożniki ścian np. przed wycieraniem i brudzeniem.

Montaż drzwi Centurion - FHU Tokarczyk Małopolska

Czy drzwi Verona pasują do innych rodzajów i modeli? Jasne!

Nasz klient zamówił także przesuwne drzwi szklane, które osadziliśmy w takiej samej futrynie co pozostałe skrzydła. Dzięki temu wszystkie elementy wystroju i wyposażenia mieszkania pasują do siebie, tworząc harmonijną i stonowaną stylistykę. Szklane drzwi wykonała inna firma, która specjalizuje się w produkcji nietypowych skrzydeł i innych elementów wystroju wnętrz ze szkła.

Montaż skrzydła szklanego - FHU Tokarczyk Małopolska

Niestety pod koniec 2019 roku firma Centurion wycofała ze sprzedaży model Verona. Pozostawiono jednak bardzo podobne drzwi, przypominające fasonem Veronę. Różnią się jedynie wysokością przeszkleń, a jakość ich wykonania jest równie wysoka.

Drzwi wewnętrzne Centurion Verona - FHU Tokarczyk Małopolska

Poszukujesz drzwi wewnętrznych i chcesz poznać ofertę? Kliknij tutaj i skontaktuj się z nami poprzez formularz.