Okna PCV – poznaj ofertę

Okna pcv - oferta FHU Tokarczyk

Okna wykonane z PCV, chociaż nigdy nie dorównają klasie oknom drewnianym, są od nich zdecydowanie tańsze. Współcześnie oferta okien plastikowych jest bardzo bogata i obejmuje produkty spełniające najbardziej wymagające normy energooszczędności. Dokonując wyboru okien, często kierujemy się kryterium naturalnego wyglądu lub dopasowania do elewacji budynku. W przypadku okien PCV mamy niemal nieograniczone możliwości. Możemy zamówić zarówno tradycyjne okna białe, kolorowe, jak i w okleinie drewnopodobnej, dzięki czemu bez trudu wpasują się w każdy trend.

Okna plastikowe - poznaj ofertę FHU Tokarczyk

Jakie okna plastikowe wybrać?

Przed zamówieniem okien PCV czeka nas podjęcie decyzji dotyczących ich parametrów, kolorów, kształtów i funkcjonalności.

  • Obecnie najpopularniejsze i najbardziej ekonomiczne, czyli energooszczędne są okna o profilach 5- i 6-komorowych, zapewniające jak najmniejsze straty ciepła.
  • Klienci najchętniej wybierają pakiety 3-szybowe, choć 2-szybowe nadal są w obiegu i również sprawdzają się w odpowiednich warunkach. Nasi partnerzy oferują okna o profilach wzmacnianych stalą.
  • Okna PCV mogą posiadać jedną lub kilka kwater, ze stałymi i ruchomymi słupkami; stałe, rozwieralne, uchylne i rozwieralno-uchylne.
  • Możemy wybrać zarówno zaokrąglony, jak i klasyczny kształt profili.
  • Kwestia kolorów i doboru klamek to już sprawy kosmetyczne.
Okna pcv na profilach aluplast - FHU Tokarczyk

FHU Tokarczyk oferuje zarówno klasyczny, jak i ciepły montaż okien PCV, zapewniając taśmy paroszczelne i paroprzepuszczalne najwyższej jakości. Ciepły montaż pomaga zmniejszyć koszty ogrzewania i poprawić mikroklimat pomieszczeń.


Kliknij w poniższy obrazek, aby zobaczyć efekty naszych montaży okien PCV:

Okna PCV - porównaj oferty producentów na FHU Tokarczyk

Poszukujesz okien PCV i chcesz poznać ofertę? Kliknij tutaj i skontaktuj się z nami poprzez formularz.