ENERGOOSZCZĘDNE DRZWI ANTYWŁAMANIOWE DELTA

Skrzydło zewnętrzne Delta Perfect 68X to jeden z najchętniej wybieranych modeli drzwi. Dlaczego? Są to drzwi energooszczędne i antywłamaniowe o doskonałych proporcjach właściwości izolacyjnych do ceny.

Drzwi antywłamaniowe z antabą do domu jednorodzinnego - Tokarczyk Małopolska

Czy drzwi antywłamaniowe i energooszczędne mogą być tanie?

Wszyscy wiemy, że im wyższa jakość, tym najczęściej i wyższa cena. Chcąc wyposażyć swój dom w drzwi o najlepszych parametrach akustycznych i termoizolacyjnych, musimy przygotować się na spory wydatek. Na szczęście producenci stolarki drzwiowej wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom, tworząc produkty plasujące się pośrodku skali.

Delta drzwi wejściowe energooszczędne Perfect 68X z panelem Inox - FHU Tokarczyk Kraków

Z czego składają się drzwi antywłamaniowe Delta?

Energooszczędne drzwi antywłamaniowe Delta Perfect 68X mają grubość 69 mm. Skrzydło składa się z drewnianego ramiaka, wypełnienia pianą XPS i blachy stalowej ocynkowanej o grubości 0,7 mm pokrytej laminatem PCV. Po całym obwodzie skrzydła przebiega uszczelka osadzona na przyldze drzwiowej.

Drzwi Delta zewnętrzne z antabą i naświetlami - FHU Tokarczyk Kraków

Jakie zamki mają drzwi antywłamaniowe Delta?

Antywłamaniowe właściwości drzwi Delta Perfect 68X zawdzięczamy nie tylko ich konstrukcji, ale przede wszystkim układowi zamków. Składają się na niego 4 bolce antywyważeniowe, system centralny 10-ryglowy i zamek górny 4-ryglowy. Drzwi pełne, otwierane do wewnątrz, spełniają normy klasy RC3, natomiast drzwi pełne, otwierane na zewnątrz i przeszklone należą do klasy RC2N.

Montaż drzwi wejściowych energooszczędnych Delta Perfect z panelem Inox - FHU Tokarczyk Małopolska

Jakie parametry energooszczędne mają drzwi antywłamaniowe Delta?

Drzwi zewnętrzne Delta Perfect 68X spełniają wymogi programu Czyste Powietrze, jeśli chodzi o normy przenikalności cieplnej. Skrzydła w rozmiarze 90 wyposażone w ościeżnicę Termo ODS68 plasują się w przedziale 0,9-1,1 współczynnika Ud.

Klamka do drzwi zewnętrznych antywłamaniowych Delta - FHU Tokarczyk Małopolska

Ważną cechą drzwi wejściowych Perfect 68X jest ich izolacyjność akustyczna na poziomie 29dB. Jest to środkowa wartość dla tego typu drzwi, dlatego preferują je głównie właściciele domów jednorodzinnych, jako główne drzwi do domu.

Montaż drzwi wejściowych energooszczędnych Delta - FHU Tokarczyk Kraków

Naświetla – ważny dodatek do drzwi wejściowych

Drzwi antywłamaniowe często są kojarzone z minimalistycznym i „technicznym” fasonem. Tymczasem firma Delta produkuje dla nas skrzydła płytko tłoczone oraz z bogatą paletą przeszkleń i wstawek ze stali nierdzewnej. Mało tego, możemy zdecydować się na drzwi z naświetlem po jednej lub po obu stronach drzwi. Naświetla pozwalają nie tylko rozjaśnić wnętrze, ale też doskonale eksponują walory estetyczne drzwi. W przypadku drzwi Delta Perfect 68X możemy więc mówić o produkcie kompletnym – ładnym, funkcjonalnym i ekonomicznym.

Drzwi zewnętrzne Delta z naświetlem bocznym - FHU Tokarczyk Małopolska

Poszukujesz drzwi zewnętrznych i chcesz poznać oferty renomowanych polskich producentów? Kliknij tutaj i skontaktuj się z nami poprzez formularz.