Zarezerwuj okna i drzwi po starych cenach – uniknij podwyżek cen – na montaż umów się na wiosnę!


W 2021 roku szalejące podwyżki cen materiałów budowlanych i wykończeniowych zdają się nie mieć końca. Najwyższa od 20 lat inflacja, pandemia Covid-19, braki kadrowe i kłopoty z transportem surowców to przyczyny wzrostu cen okien i drzwi. Czy rozsądnym jest zaczekać, aż ceny przestaną rosnąć? Czy może lepiej zaufać tym, którzy wskazują na kolejne powody do podnoszenia cen w 2022 roku? Nasza rada – uniknij podwyżek cen okien i drzwi!

Eksperci portalu Money.pl twierdzą, że kolejne podwyżki cen stolarki budowlanej są nieuniknione. Wpłynie na to nie tylko zbliżająca się IV fala pandemii koronawirusa oraz podwyżki cen prądy w 2022 roku, ale przede wszystkim zaostrzenie norm przenikalności cieplnej okien i drzwi, które będzie obowiązywać od przyszłego roku w naszym kraju. W związku z tym, producenci będą musieli podnieść standardy swoich produktów, a co za tym idzie także ich ceny. Najtańsze okna i drzwi będą więc kosztować więcej. Modyfikacje na liniach produkcyjnych mogą też wpłynąć na ceny okien i drzwi z wyższej półki. 

Uniknij podwyżek cen okien i drzwi - rezerwuj po starych cenach - FHU Tokarczyk Małopolska

Czy da się uniknąć podwyżek? Jedynym wyjściem wydaje się zakup stolarki już teraz i zaczekanie z montażem do momentu, gdy będziemy gotowi. Dla jednych wydaje się to być zbyt ryzykownym wyjściem, ale w rzeczywistości nie ma się czego obawiać.

Dlaczego warto kupić okna i drzwi teraz – przed końcem 2021 roku?

  • Zamawiasz okna i drzwi w cenach przed kolejnymi podwyżkamioszczędzasz pieniądze na inne wydatki.
  • My przechowujemy Twoje okna i drzwi, więc nie zajmują Ci przestrzeni na budowie. W tym czasie spokojnie przechodzisz przez kolejne fazy budowy lub remontu, mając już jedną kwestię i jeden wydatek z głowy.
  • Umawiamy się na montaż w dogodnym dla Ciebie terminie – zimą, na wiosnę, kiedy chcesz. Termin dostosowujemy do Twoich możliwości i postępu robót w Twoim nowym domu czy remontowanym mieszkaniu.
  • Nie musisz ryzykować, że producent się nie wyrobi i będziesz mieć opóźnienia robót. Natomiast w przypadku, gdy prace będą szły szybciej, montaż stolarki też będzie można przyspieszyć.

Dlaczego wcześniejszy zakup/rezerwacja ceny okien i drzwi nie jest ryzykiem?

  • Zawierasz umowę na piśmie, więc wszelkie ceny i opłaty są z góry uzgodnione i nie podlegają zmianom.
  • Wpłacasz uzgodnioną kwotę – pełną sumę, zadatek lub kwotę za towar, a za montaż płacisz po zrealizowaniu usługi – w zależności od indywidualnych ustaleń. Dostajesz paragon lub fakturę, więc jesteś w pełni bezpieczny, jeśli chodzi o prawa klienta.
Uniknij podwyżek - okna i drzwi Tokarczyk Kraków

Uwaga – nasza oferta dotyczy przypadków, gdy chcesz zakupić okna lub drzwi z wyprzedzeniem 2-4 miesięcy. Nie zalecamy zakupu stolarki przed wzniesieniem murów domu i w oparciu tylko o wymiary z projektu. Nie zarezerwujemy dla Ciebie okien i drzwi, jeśli sami nie zmierzymy otworów. Musimy być pewni, że wszystko będzie pasować idealnie 🙂


Poszukujesz okien lub drzwi i chcesz poznać oferty renomowanych polskich producentów? Kliknij tutajskontaktuj się z nami poprzez formularz i uniknij podwyżek cen okien i drzwi!


Źródła grafik:
Biznes zdjęcie utworzone przez aleksandarlittlewolf – pl.freepik.com
Zdjęcie autorstwa Rene Asmussen z Pexels