BIAŁE DRZWI BEZPRZYLGOWE VERTE

Skrzydła drzwiowe licujące się z ościeżnicą to inaczej drzwi bezprzylgowe. Oznacza to, że ze strony, na którą otwierają się drzwi, skrzydło nie wystaje poza obrys ościeżnicy. W tym sezonie zamontowaliśmy rekordową liczbę białych drzwi bezprzylgowych. Białe drzwi wewnętrzne wciąż są najczęstszym wyborem naszych klientów. Wśród nich w czołówce znajdują się białe drzwi bezprzylgowe Verte.

Białe drzwi Porta Verte Home - Okna i drzwi Tokarczyk Kraków

Drzwi bezprzylgowe białe – w okleinie drewnopodobnej czy gładkiej?

Producent daje nam do wyboru okleiny w 3 klasach pokryć, w ramach których możemy zdecydować się na kolory gładkie lub drewnopodobne. Okleina Dur to pokrycia w różnych odcieniach orzecha. W palecie Decor dla modelu Verte G możemy wybrać kolor biały, orzech bielony, orzech Verona 2 lub dąb Catania. Natomiast okleinę Synchro 3D reprezentują sosna norweska, akacja miodowa, akacja srebrna, dąb ciemny, dąb szkarłatny i wenge white. Nasi klienci wybrali białe drzwi bezprzylgowe Verte w okleinie Decor.

Drzwi pokojowe Porta Verte - FHU Tokarczyk Małopolska

Białe drzwi bezprzylgowe Verte G – czy warto?

Drzwi wewnętrzne z ościeżnicą Verte G to produkt dla wymagających, którzy cenią sobie zarówno design, jak i wytrzymałość, a do tego dobry stosunek jakości i ceny. Zastosowanie odpowiednich dodatków, w postaci kontrastowych czarnych klamek dodatkowo podnosi walory estetyczne drzwi. Białe drzwi bezprzylgowe powiększają optycznie przestrzeń i pasują do każdej kolorystyki mieszkania.

Drzwi wewnętrzne Verte Home - Okna i drzwi Tokarczyk Małopolska

Jakie klamki do białych drzwi bezprzylgowych wybrać?

Czarne klamki są dostępne zarówno w wersji dwudzielnej okrągłej i kwadratowej, jak i w postaci szyldu długiego, czyli pojedynczego. Klamka do drzwi wewnętrznych to wbrew pozorom bardzo istotny element drzwi. Warto zwrócić uwagę nie tylko na jej kolor, ale także materiał, z jakiego jest zbudowana. Niebagatelne znaczenie ma oczywiście sposób wyprofilowania rękojeści, zapewniający wygodę użytkowania.

Montaż białych drzwi z czarnymi klamkami - FHU Tokarczyk Kraków

Z czego zrobione są drzwi Verte G?

Model drzwi wewnętrznych Verte G występuje zarówno w wersji przylgowej, jak i bezprzylgowej. Ramiakowa konstrukcja drzwi Verte oraz ramiakowe poprzeczki gwarantują trwałość na lata, wyższą odporność na uszkodzenia i przede wszystkim na wypaczenia drewna. Drzwi Verte są solidne, ciężkie i stabilne.

Drzwi wewnętrzne Verte Home - FHU Tokarczyk Małopolska

Poszukujesz białych bezprzylgowych drzwi wewnętrznych Porta lub chcesz poznać oferty renomowanych polskich producentów? Kliknij tutaj i skontaktuj się z nami poprzez formularz.