KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy oświadczasz, że zapoznałaś/eś się z treścią poniższej klauzuli:

1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest FHU TOKARCZYK Adam Tokarczyk, NIP: 7371796020 z siedzibą w Młyńczyska 45, 34-606 Łukowica, e-mail: biuro@drzwitokarczyk.pl

2. W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę pisać na podany adres e-mail: biuro@drzwitokarczyk.pl

3. Dane będą przetwarzane w celu przygotowania oferty lub/i kontaktu celem uzgodnienia szczegółów realizacji usługi, zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Dane będą przechowywane do czasu przygotowania i przesłania oferty lub/i przez czas niezbędny do uzgodnienia szczegółów, inny czas niezbędny do realizacji usługi (włączając w to okres wynikający z ustawy o rachunkowości), lub do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie.

4. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

5. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

6. Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych.

7. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO), ul Stawki 2, 00-193 Warszawa, tel. 22 531 03 00, fax. 22 531 03 01, kancelaria@giodo.gov.pl.

POLITYKA PRYWATNOŚCI – KLIKNIJ TUTAJ.