DRZWI STALOWE, PCV I INNE

Połączenie takich materiałów jak drewno, stal i PCV pozwala na uzyskanie efektu bezpiecznych i funkcjonalnych drzwi w korzystnej cenie. Dlatego też coraz częściej wybieramy drzwi zewnętrzne stalowe, PCV i inne. Zapewniamy szeroką ofertę skrzydeł o różnych parametrach ochrony przed hałasem, wilgocią i stratami ciepła, pożarem czy włamaniem. Każdy bez trudu może znaleźć zewnętrzne drzwi stalowe odpowiadające jego potrzebom.

Drzwi wejściowe z naświetlem półkole - FHU Tokarczyk Kraków

Do wyboru mamy kilkadziesiąt modeli drzwi gładkich i frezowanych, z przeszkleniami lub zabudowanych, z wstawkami ze stali nierdzewnej, a także innymi ozdobnymi elementami. Możemy również do woli przebierać w kolorach skrzydeł czy też akcesoriach, tj. kolekcji klamek i antab, progów drewnianych i stalowych czy też zamków i rozet.


Drzwi wejściowe Delta Inox - FHU Tokarczyk Małopolska

Jeśli interesuje Cię nasza oferta i chcesz zapytać o szczegóły, kliknij tutaj i skontaktuj się z nami poprzez formularz.


Obejrzyj nasze realizacje – drzwi wejściowe dostępne w ofercie FHU Tokarczyk:


Zainspiruj się! Tutaj obejrzysz i dowiesz się więcej o drzwiach antywłamaniowych i energooszczędnych:


Drzwi nietypowe

W klasycznej ofercie wiodących producentów nie znajdujesz modelu, który najlepiej pasowałby do Twojego wnętrza? Nie ma problemu – zrobimy dla Ciebie drzwi w dowolnym stylu i wzorze! Nasi producenci wykonują drzwi niestandardowe według życzeń i potrzeb każdego klienta. Jeśli marzysz o absolutnej harmonii stylów w swoim mieszkaniu, chcesz mieć wyjątkową i funkcjonalną ozdobę domu, jakiej nie ma nikt inny, skontaktuj się z nami i opowiedz nam o tym! Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje życzenie. Wykonamy dla Ciebie drzwi w stylu prowansalskim, angielskim, klasycznym, artdeco, kolonialnym, skandynawskim, loftowym, marynistycznym i każdym innym. Napisz do nas: biuro@drzwitokarczyk.pl lub wypełnij formularz dostępny tutaj.

Szeroki wybór nietypowych drzwi - zrobimy drzwi z Twojego projektu - FHU Tokarczyk