WEWNĘTRZNE DRZWI PRZESUWNE

Oszczędzają przestrzeń, ozdabiają pomieszczenie niebanalnymi wzorami i mogą stanowić rodzaj ruchomej ścianki między pokojami. Drzwi wewnętrzne przesuwne są coraz chętniej wybierane zarówno przez właścicieli domów jednorodzinnych, jak i mieszkań w blokach. Sprawdźmy, jakie mają zalety i czym się kierować przy wyborze właściwego modelu.

Drzwi przesuwne dwuskrzydłowe z przeszkleniami - FHU Tokarczyk Kraków

Jakie są rodzaje wewnętrznych drzwi przesuwnych?

Drzwi wewnętrzne przesuwne występują w systemie kasetowym lub naściennym. Zatem albo są cały czas widoczne po jednej stronie, albo chowane w ścianie. Tego rodzaju drzwi są idealnie do małych pomieszczeń, w których liczy się każdy cm i nie można sobie pozwolić na szeroko otwierające się tradycyjne skrzydła.

Jakie zalety mają drzwi przesuwne?

Drzwi przesuwne oprócz funkcjonalności mają też pewną zaletę, która niewątpliwie potrafi skusić – niebanalny wygląd. Zarówno drewniane drzwi w stylu rustykalnym, jak i płytowe pasujące do pozostałych drzwi w domu, wprowadzają oryginalny element wystroju wnętrza.

Białe drzwi wewnętrzne przesuwne - FHU TOKARCZYK

Drzwi przesuwne – pojedyncze czy podwójne?

Drzwi w systemie przesuwnym możemy zamówić zarówno w wersji jednoskrzydłowej, jak i dwuskrzydłowej. Tę drugą opcję stosujemy najczęściej wtedy, gdy chcemy mieć możliwość połączenia dwóch pomieszczeń w jedno. Przykładem jest zamontowanie drzwi dwuskrzydłowych przesuwnych między salonem a kuchnią lub pomiędzy dwiema sypialniami dzieci.

Wewnętrzne drzwi przesuwne naścienne - FHU Tokarczyk Kraków

Poszukujesz wewnętrznych drzwi przesuwnych i chcesz poznać ofertę? Kliknij tutaj i skontaktuj się z nami poprzez formularz.


Obejrzyj nasze realizacje – efekty montaży wewnętrznych drzwi przesuwnych: