DRZWI WEWNĘTRZNE PŁYTOWE

Kierując się przy wyborze drzwi m.in. ich wyglądem, z pewnością od razu dostrzeżecie różnice w konstrukcji poszczególnych modeli. Drzwi płytowe, w odróżnieniu od ramowych, mają ukryty ramiak. Ale czym jeszcze charakteryzują się drzwi wewnętrzne płytowe? Sprawdźcie, czy to właśnie ten rodzaj drzwi zagości w Waszym domu.


Jak zbudowane są drzwi wewnętrzne płytowe?

Drzwi płytowe wypełnione są najczęściej płytą wiórową lub stabilizatorem o strukturze plastra miodu oraz obustronnie oklejone płytą MDF lub HDF. Natomiast samą konstrukcję tworzą sztywne płyty przymocowane do ramiaka.


Jak wyglądają drzwi płytowe?

Wykończenie skrzydła może stanowić zarówno naturalna okleina, jak i syntetyczna powłoka. Do wyboru mamy kilkadziesiąt modeli i kolorów w wielu konfiguracjach – z przeszkleniami lub bez i dodatkowymi elementami dekoracyjnymi.


Drzwi płytowe – producent

W ofercie FHU TOKARCZYK znajdziecie drzwi płytowe od wielu wiodących polskich producentów. Szeroka paleta produktów pozwala na porównanie poszczególnych modeli, ich konstrukcji, wyglądu, kolorów i cen. Dzięki temu, decyzję o wyborze właściwych drzwi zawsze oprzecie o rzetelną analizę konkretnych kryteriów i oczywiście nigdy nie będzie ona przypadkowa. Gwarantuje to zakup drzwi dostosowanych idealnie do potrzeb i możliwości każdego właściciela domu, mieszkania czy lokalu użytkowego.


Wśród naszych drzwi wewnętrznych płytowych producentów znajdziecie następujące marki:


Poszukujesz wewnętrznych drzwi płytowych i chcesz poznać ofertę? Kliknij tutaj i skontaktuj się z nami poprzez formularz.